ویروهاسیتنگ ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب (هاستینگ) و ثبت دامنه و طراحی وب مطابق با استانداردهای جهانی است. کلیه سرورهای ویروهاسیتنگ از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراین شما با ما آنچه را درمی یابید. آخرین تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سایت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسیار بالا در دسترس بازدیدکنندگان باشد. کلیه سرویس های میزبانی وب و نمایندگی ویروهاسیتنگ مبتنی بر ساختار مالتی سرور (Multi Server) می باشد.

در این ساختار، سرویسهای مختلف یک وب سایت (مانند وب، ایمیل، پایگاه داده، FTP و …) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد. شما برای داشتن وب سایتی مناسب فقط چند کلیک فاصله دارید به جمع مشتریان شبکه ویروهاسیتنگ بپیوندید.
سرویس های میزبانی شرکت ویروهاسیتنگ بر روی سرورهای بسیار امن و سریع، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین مرکز داده ایران وآلمان قرار دارد.
این سرورها در دسترس خود شرکت هستند و در نتیجه بسیاری از مشکلاتی که بین شرکت ویروهاسیتنگ به عنوان طراح سایت و شرکت های هاستینگ وجود دارد از بین می رود. همچنین سرعت پاسخ دهی به مشتریان در رابطه به مشکلات هاست به این ترتیب از بین خواهد رفت.

از جمله مسایلی که ممکن است در سرویس های ایرانی قابل دسترس نباشد، استفاده از تکنولوژی های ابری و در نتیجه نامحدود بودن فضا و پهنای باند باشد. همچنین گاهی ممکن است به دلایلی نیاز باشد که از سرویسی خارج از ایران استفاده کنیم. از جمله فعالیت در خارج از کشور و یا تمایل ما به عدم شناخته شدن به عنوان یک تاجر از ایران. در این صورت نیاز به تهیه یک هاستینگ خارجی خواهیم داشت. برای این کار می توان از شرکت های ایرانی که از سرور های خارج از کشور استفاده می کنند استفاده کرد و یا اینکه مستقیما با شرکت های خارجی در ارتباط بود و از سرویس آنها استفاده کرد. البته استفاده از این سرویس ها نیز ریسک خاص خود را دارد و به دلیل تحریم های علیه ایران باید در استفاده از آنها دقت لازم را به عمل آورد.

در هر صورت ، در صورتی که تمایلی به استفاده از سرویس های هاستینگ و فروش دامنه خارجی دارید می توانید بر روی ما حساب کنید. از ابتدایی ترین مراحل تا پایان خرید ما در کنار شما هستیم. حتی در صورتی که خرید انجام ندهید، می توانید بر روی مشاوره رایگان ما در این مورد حساب کنید.

برای سفارش خرید هاستینگ و دامنه خارجی از طریق فرم روبرو اطلاعات لازم را برای ما ارسال کنید.

 

            

 

 

 

 

برو بالا

گفتگوی زنده

)
  is typing...

  جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  ارسال پیام لغو

  گفتگوی زنده

  )
   is typing...

   جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

   ارسال پیام لغو