ویرو هاستینگ | فروش هاست ارزان و پرسرعت
طراحی سایت ومیزبانی

طراحی سایت برای انتخابات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

امروزه حضور برنامه ریزی شده در دنیای مجازی، نقش موثری در پیروزی و موفقیت در انتخابات دارد، به طوری که بسیاری از کاندیداها در هر انتخاباتی در حال حاضر بخشی از بودجه تبلیغاتی خود در انتخابات را به حضور قدرتمند در دنیای مجازی با طراحی وب سایت حرفه ای، سئو و تبلیغات اینترنتی اختصاص می‌دهند؛ با توجه به هزینه های بسیار پایین این نوع تبلیغات در کنار تاثیری که در مخاطب دارد این روند روزانه در حال افزایش می باشد. با توجه به تجاربی که ویرو هاستینگ یا همان ویرو دیزاین در زمینه طراحی سایت، سئو و تبلیغات اینترنتی داشته می توانیم ادعا کنیم که در این زمینه پیشگام بوده ایم…

حتی شغل های بسیار ساده که داشتن وب سایت ظاهرا برای آنها لزومی ندارد نیز به مزایای استفاده از این تکنولوژی پی برده اند و از آن بهره میگیرند ، پس برای کاندیدای مجلس قانون گذاری که حداقل تحصیلات وی نیز باید فوق لیسانس باشد داشتن یک وب سایت انتخاباتی و پس از انتخاب شدن داشتن یک وب سایت دائمی نه تنها یک امتیاز نیست بلکه یک باید و یک حربه الزامی در سیاست و دنیای اطلاعات امروز است

بهترین ابزار جهت ارتباط با مردم و طرفدارها ،داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد که بهترین روش برای آشنا نمودن مخاطبان و مردم  با طرح و برنامه های انتخاباتی و ارتباط با آنها می باشد.

ویرو هاستینگ مفتخر است که با طراحی سایت برای بیش از ۷۰ نماینده مجلس و ۵۰ سایت شخصی که ویژه کاندیدا ها و نامزدهای انتخابات دوره ی دهم مجلس شورای اسلامی انجام گردیده و پیشتاز در امر تحقق انتخاباتی پرشور در سال ۱۳۹۴ که انتخابات دور ۱۰ مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه برگزار خواهد شد باشد.

بیشتر سایت ساز ها این هزینه را ۳۵۰الی ۴۰۰هزار تومان می گیرند وفقط برای مدت کوتاهی این خدمات رسانی را انجام وبعد از انتخابات این سایت ها بسته می شوند .

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره ۰۹۱۳۸۴۶۷۹۶۴ ارسال نمایید.تا در کوتاه ترین زمان یعنی ۴۸ساعت بعد از واریز و سفارش انلاین سایت خود را تحویل بگیرید

“فقط با مبلغ ۱میلیون  تومان به صورت سه ساله”

این سایت ها بر روی سرور ایران قرار دارند و فضای نامحدود وترافیک نامحدود این سایت ها را بر روی ویرو هاستینگ  متمایز نموده است .

چرا ویرو دیزاین یا ویرو هاستینگ پرتال مناسب نمایندگان مجلس است؟

همانطور که می دانید اکثر جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می دهند و اینترنت می تواند ابزار ارتباطی مناسبی برای برقراری ارتباطی صمیمانه با جوانان باشد. از این روی نامزدها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی می بایست برای این کار و ارایه برنامه های انتخاباتی خود وب سایتی را برای خود راه اندازی نمایند.

ایجاد وب سایت در ۴۸ساعت  می تواند، در این چند ماه باقی مانده به برگزاری انتخابات، ورق را به سمت شما باز گرداند. سایت ساز ویرو دیزاین علاوه بر تخفیف ۵ درصدی خود امکانات و مزایای بسیار دیگری نیز دارد که آن را بهترین گزینه برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی می کند.

فناوری بومی

سایت ساز ی ویرو دیزاین توسط طراحان برتر ایران و بر اساس نیازهای یک کاربر ایرانی توسعه شده است. بنابراین وب سایت هایی که توسط ویرو دیزاین ساخته می شوند کاملا منطبق بر نیازهای شما هستند.

راهنمای کامل فارسی

کارشناسان ویرو دیزاین، با ایجاد محتوای آموزشی در فرمت های مختلف، طریقه استفاده از سامانه پرتال را به خوبی برای کاربران توضیح داده اند. در صورت مواجهه با هر گونه مشکل با مراجعه به این قسمت، محتوای آموزشی مورد نظر خود را مطالعه نمایید.

سازگاری با موبایل و تبلت

امروزه عده ی بسیاری از تلفن همراه و تبلت برای انجام امور اینترنتی خود استفاده می کنند. سازگار بودن وب سایت شما با این دیوایس ها این امکان را به مخاطبانتان می دهد تا به خوبی از تمام امکانات وب سایت شما استفاده کنند.

بهینه شده برای موتورهای جستجوگر

قالب های سایت ها به گونه ای طراحی شده اند تا وب سایت شما به راحتی در نتایج جستجوی گوگل در رتبۀ بالا قرار بگیرد. این امر سبب دیده شدن وب سایت شما خواهد شد.

پشتیبانی بسیار قوی

کارشناسان فنی ویرو دیزاین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با شماره ۰۹۱۳۸۴۶۷۹۶۴ تماس بگیرید و یا در قسمت پنل کاربری برای کارشناسان پرتال تیکت ارسال نمایید.

امنیت

امنیت بالا یکی از ویژگی های بسیار مهم سامانه ویرو هاستینگ است. سامانه ویرو هاستینگ هر ماه سیستم امنیتی خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا به روز رسانی می کند. از آنجاییکه وب سایت های بسیاری بر روی این سامانه سایت ساز قرار گرفته اند، پرتال سیستم امنیتی قوی را بر روی سامانه خود نصب کرده است تا مشکلی برای هیچ یک از وب سایت ها به وجود نیاید.

اگر تصمیم دارید برای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی کاندید شوید و می خواهید برای خود وب سایت طراحی کنید، ویرو دیزاین بهترین گزینه شما خواهد بود. پرتال با ارائه ۵% تخفیف در پنل های خود به  تمامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت، به استقبال انتخابات می روید. نامزدهای انتخاباتی می توانند پس از ثبت نام در سامانه پرتال، به مدت ۱۴ روز به صورت آزمایشی از سایت ساز پرتال استفاده کنند و در صورت رضایت کافی هزینه خود را پرداخت نمایند. امیدواریم این انتخابات را هرچه با شکوه تر برگزار نماییم.

 

باید خاطر نشان نمود افراد سودجو در این حوزه حساس فعالیتی خزنده داشته و با مقاصد معلوم و نامعلوم و با ارائه شعارهایی انحرافی ، ارائه آمارهای کذب ، بدون هیچ گونه مجوز صنفی و قانونی، به دنبال دریافت مبالغی هرچند اندک از نامزدهای محترم انتخابات می باشند. متاسفانه در سنوات گذشته نیز شاهد چنین رخدادهای تاسف برانگیزی بوده ایم که گروهی ۲ یا چند نفره با راه اندازی یک شرکت مجعول و دریافت تنها یک نماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک که فقط آدرس و شماره تماس یک سایت را تائید می نماید و فاقد هرگونه اعتبار و وجهات صنفی و قانونی می باشد ، اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت نموده اند و از خلاءهای قانونی برخورد با این قبیل سوءاستفاده کنندگان ، به کسب درآمد می پردازند. در سایت نماد اعتماد الکترونیکی و متن گواهینامه این مرکز قید شده است که :

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به معنای تضمین صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و محتوای منتشر شده در وب سایت آن، توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی‌باشد.

بنابراین واضح و مبرهن است که هر مجموعه فعال در فضای مجازی و حوزه فناوری اطلاعات، علاوه بر دریافت نماد اعتماد باید دارای حداقل یک مجوز فعالیت صنفی از مراجع دیصلاح قانونی باشد.

 

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره ۰۹۱۳۸۴۶۷۹۶۴ ارسال نمایید.تا در کوتاه ترین زمان یعنی ۴۸ساعت بعد از واریز و سفارش انلاین سایت خود را تحویل بگیرید

“فقط با مبلغ ۱میلیون تومان به صورت سه ساله”

این سایت ها بر روی سرور ایران قرار دارند

فضای نامحدود

ترافیک نامحدود

پایداری بعد از دوره انتخابات

تبدیل به سایت خصوصی و شخصی ودولتی این سایت ها را بر روی ویرو هاستینگ  متمایز نموده است .

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو