نمایندگی چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف ویروهاسیتنگ در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه درآمد نماینده
شما به چند طریق درآمد کسب می‌کنید

فروش پنل پیامک
مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 10 پنل در ماه در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

پیامک‌های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 50 هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک 2 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از این طریق 100 هزار تومان خواهد بود.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان خواهد رسید.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پایمک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

مرحله اول :
پرداخت مبلغ پنل ( آنلاین – واریز به حساب – کارت به کارت )
مرحله دوم :
تکمیل فرم سفارش درخواست نمایندگی پنل اس ام اس
مرحله سوم :
ارسال مدارک خواسته شده
مرحله چهارم :
بررسی مدارک و اطلاعات شما توسط ما
مرحله پنجم:
ارسال اس ام اس فعال سازی
مرحله ششم:
ورود به پنل نمایندگی اس ام اس !

در ویروهاستینگ دو پنل نمایندگی اعطا می شود .

پنل نمايندگي نقره اي                                                       پنل نمايندگي طلايي