سلام به کاربران عزیز ابزار وردپرس ، قصد معرفی یک افزونه بسیار کاربردی دارم که به شما کمک میکنه تا بهینه سازی تصاویروردپرس خودتون رو انجام بدید.

این افزونه پس از نصب بصورت اتوماتیک بعد از انتشار هر نوشته تمام تصاویر اون نوشته رو بدون افت کیفیت ریسایز میکنه یعنی تقریبا کاری که یاهو smush it یا جی تی متریکس انجام میدن البته با این تفاوت که این افزونه بسیار قدرتمند هست و بدون دردسر تصاویر شما رو بهینه میکنه تا همیشه سایتتون سرعت لود بالایی داشته باشه و این در اصل یکی از گام های بهینه سازی سایت هست ، افزونه های دیگری نیز برای بهینه سازی وجود دارد که آنها را نیز برای شما بزودی قرار میدیم پس با ما همراه باشید.

همچنین این افزونه در بخش تنظیمات خود دکمه ی بهینه سازی دستی دارد که با کلیک بر روی آن شروع به بهینه سازی تصاویرسایت شما می کند.

برای اینکه در جی تی متریکس امتیاز بالایی بگیرید Optimize Images یکی از نکاتی هست که باید رعایت شود که اهمیت آن در جی تی متریکس جزء بیشترین ها یا همان High می باشد.

ورژن فعلی قابل دانلود ورژن ۱٫۶٫۵٫۴ است ، البته شما می توانید با مشاهده صفحه افزونه یا از طریق نصب اتوماتیک یا خودکار از پیشخوان خود آخرین ورژن این افزونه رو نصب نمایید.

با تشکر که با ما همراه بودید.

دانلود            صفحه افزونه