فواید طراحی سایت شرکتی:
امروزه ساخت سایت برای شرکت ها یکی از اساسی ترین اقدامات برای یک شرکت محسوب می شود.
طراحی سایت شرکتی و داشتن یک سایت حرفه ای نه تنها بیانگر اعتبار بالای یک شرکت محسوب می شود بلکه در معرفی، تبلیغ و شناساندن فعالیتهای یک شرکت می تواند سهم بسزایی ایفا کند.
غیر از طراحی سایت شرکتی کدام روش را می شناسید که در عرض چند دقیقه کل فعالیتها و سرویسها یا محصولات شما را به هر شخصی در کل دنیا معرفی کند؟
از طریق ساخت سایت شرکت نه تنها در حقیقت یک شناسنامه آنلاین برای شرکت خود ایجاد می کنید بلکه می توانید به سفارش گیری نسبت به سرویسها یا محصولات خود از سراسر نقاط اقدام کنید.
از طرفی مکاتبان ایمیلی خود را بجای اینکه از طریق سرویسهای عمومی مثل یاهو یا جی میل انجام دهید از طریق ایمیل اختصاصی خود انجام میدهید (مثلا info@yourname.com) این موضوع نه تنها جلو سوء استفاده های احتمالی از نام شرکت شما را می گیرد بلکه امنیت مکاتبات آنلاین شما را چندین برابر کرده و مخاطب ایمیلهای شما را مطمئن می سازد که ایمیلهای ارسالی از طرف خود شما می باشد (چرا که هر شخصی می تواند به اسم شرکت شما یا اسامی مشابه در سرویسهای رایگان ایمیل ایجاد نماید).
هزینه طراحی سایت شرکتی نه تنها در مقابل هزینه های سایر روشهای تبلیغاتی مبلغ بسیار کمی است ولیکن بازده و وسعت تبلیغ از طریق وب سایت بسیار بیشتر از سایر ابزارهای تبلیغاتی است.
اجازه بدهید مقایسه مختصری داشته باشیم بین شیوه های سنتی تبلیغات با تبلیغات از طریق طراحی وب سایت شرکتی:

مزایای تبلیغات از طریق ساخت سایت شرکتی:
هزینه های کمتر
در عرض چند دقیقه می توان محتوا را بروزرسانی کرد
ماندگاری طولانی
قابل دسترس در سراسر جهان
عدم محدودیت در حجم و محتوا
قابلیت نمایش متن، تصویر، فیلم و …
تعداد مخاطب نامحدود
امکان عضوگیری و ارسال سریع اخبار به اعضا
معایب شیوه های تبلیغاتی رایج (چاپ تراکت، اطلاعیه، آگهی و …):
هزینه های زیاد
محتوای ثابتی دارند و قابلیت بروز رسانی ندارند
ماندگاری کم
محدوده توزیع محدود
محدودیت حجم و محتوا
عدم قابلیت نمایش فیلم
تعداد مخاطب محدود
عدم امکان عضوگیری
برای مشاهده یک نمونه از قالبهای سایت شرکتی بر روی طرحهای زیر کلیک کنید:

 

sh2

ویژگیهای طراحی سایت توسط ما:
۱- اکثر شرکتهای دیگر هزینه ای که دریافت می کنند فقط بابت طراحی قالب سایت شماست و یا هاست هایی با مقدار کم در نظر گرفته می شود و شما برای تهیه هاست (فضا) و دامنه، باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید . در حالیکه هزینه هایی که شما در ازای ساخت سایت به ما پرداخت می نمایید و در جدول زیر مشخص شده بابت کلیه هزینه های هاست با فضای زیاد + دامنه + قالب + نصب و راه اندازی + پشتیبانی می باشد.
2- برخلاف برخی سرویسهای طراحی سایت، در ساخت سایت توسط ما، شما علاوه بر اینکه به بخش مدیریت سایت دسترسی کامل دارید بلکه از طریق کنترل پنل cpanel به بخش مدیریت هاست و فایلهای سایت خود نیز دسترسی کامل خواهید داشت.
3- برای جلب اعتماد بیشتر شما می توانید از طریق دکمه “سفارش” در جدول زیر سفارش خود را ثبت و کامل کنید. سپس با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگ کنید تا فقط با پرداخت ۳۰% هزینه کل، سایت شما راه اندازی گردد و مابقی را پس از تحویل گرفتن سایت تسویه حساب نمایید.
تلفنهای تماس: 09138467964 – 03443371185 – 03443371184

چند نکته:
۱- ثبت دامنه رایگان فقط شامل دامنه IR می باشد و در صورت تمایل به ثبت دامنه های دیگر (com و netو …) 40 هزار تومان به مبالغ بالا اضافه خواهد شد.
۲- تمدید برای سالهای بعد اختیاری بوده و منوط به درخواست مشتریست.
۳- منظور از طراحی اختصاصی در “نسخه ویژه” طراحی کاملا مطابق با سلیقه و نظر مشتری است ولی در دیگر نسخه های از قالبهای آماده استفاده می گردد.