با گسترش روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند و دسترسی آسان به اینترنت در موبایل ها ، افق جدیدی در دنیای مجازی ایجاد شده است تا حدی که به اعتقاد خیلی ها آینده اینترنت به دست دستگاه های همراه رقم خواهد خورد. به همین خاطر روز به روز به روش هایی که امکان کارکردن سایت ها را در موبایل ها فراهم می کنند افزوده می شود . مثلا فلیپ بود ، کارنتز ،اپلیکشین های مختلف و … که البته هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در این میان سیستم عامل آندروید که توسط گوگل معرفی و پشتیبانی می شود توانسته سهم عمده ای از بازار سیستم عامل تلفن های هوشمند را به خود اختصاص دهد و به همین خاطر در اولویت اپلیکیشن سازان قرار گرفته است .

در این مطلب می خواهیم راه حل ساده ای را به شما معرفی کنیم تا اپلیکیشن آندروید مربوط به سایت خودتون رو بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی ایجاد کنید . کاربران شما بعد از نصب این برنامه روی گوشی خود از مطالب جدید شما مطلع خواهند شد و آن را در گوشی خود خواهند خواند.

ابزار ما سایت feed.nu هست که این امکان رو به صورت آسان فراهم می کند و پایه کار آن بر پایه RSS یا خروجی فید سایت هست

کاربران وردپرس

کاربران وردپرس می توانند پلاگین feed.nu را در سایت خود نصب کنند و از بخش مدیریت مستقیما برنامه شان رو بسازند . بعد از نصب این پلاگین (اینجا) یک منو به مدیریت وردپرس اضافه می شود که از بخش Android آن می توانید برنامه خود را بسازید

البته لازم است مشخصات برنامه را تکمیل کنید که طی چند مرحله از شما پرسیده می شوند مثل لوگوی آن ، عنوان ، رنگ متون و ….

android-1.0.0-fotolia.ir_

برای سایت های غیروردپرسی

اگر از وردپرس استفاده نمی کنید نگران نباشید . می توانید با مراجعه به سایت http://feed.nu و ثبت نام در اون عین همین کارها رو در آنجا انجام بدید . چون روی این سایت یک نسخه از وردپرس نصب هست و شما نیازی به نصب وردپرس ندارید .

به علاوه راهنمای آسان تصویری در صفحه اصلی این سایت موجود است و فکر کنم خیلی روشن و واضح توضیح داده است

لازم به ذکر است اپلیکیشن سایت فتولیا به همین طریق ساخته شده است و برای استفاده و تست اون می تونید فایل مربوطه را از این لینک دانلود کنید : http://fotolia.ir/download-fotolia-android-app