معمولا هنگام کدنویسی به طور مستمر در حال اتخاذ تصمیمات متفاوتی می باشیم و گزینه های مختلفی را امتحان می کنیم که ممکن است در نگاه اول معادل کدی که نوشتیم به نظر برسند. نتیجه این تغییرات به برنامه ای با کارآیی بهتری نسبت به کد اولیه منجر خواهد شد و این شرایط لازمه استفاده از تکنیک های بهینه سازی را توجیه می کند و به بیان دیگر کل فرآیند توسعه یک مسئاله بهینه سازی است که باید آن را رفع کرد.

بهینه سازی

مشکلات پیش روی برنامه نویسان تنها به بهینه سازی محدود نمی شوند و برنامه نویس باید چاره ای برای مشکلات تصمیم گیری و جستجو نیز پیدا کند. بهینه سازی فرآیندی است که مراحل توسعه وب را بیشتر از همه تحت تاثیر قرار می دهد. بهینه سازی کد در سطوح مختلف به وقوع می پیوندد، در توسعه وب تنها قادر به اعمال بهینه سازی های سطح بالا هستیم.

با بکار بردن الگوهای طراحی هوشمند می توان کد را در سطح معماری بهینه ساخت و با استفاده از بهترین روش های کدنویسی و ابزارهای مناسب می توان سورس کد را بهینه کرده و با آشنا ساختن اعضا با دستورالعمل ها و سبک های کدنویسی در جریان کاری می توان کارآیی تیم را نیز ارتقا بخشید.

مزایای بهینه سازی کد به موازات رشد پروژه افزایش می یابند، به طور معمول پروژه های کوچک با گذر زمان بزرگ می شوند و بکارگیری مهارت های بهینه سازی محض نتایج مثبت چشمگیری را به دنبال خواهد داشت.

اکثر مدیران باهوش می دانند که داشتن یک سایت به تنهایی کمکی به رشد کسب و کار آنها نخواهد کرد. ساخت سایت برای شرکت اگر کمکی به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نکند و نتواند مخاطب شما را جذب نماید، عملا ارزشی ندارد و با انجام این کار هزینه و زمان خود را هدر داده اید.

بنابراین یک سایت حرفه ای باید شامل ویژگی های مناسبی از جمله این موارد باشد: طراحی آن مطابق با الگوریتم های گوگل باشد و در نتایج گوگل به خوبی دیده شود، امنیت بالا داشته باشد، سرعت لود مناسب داشته باشد، کاربردی بوده و کاربران بتوانند به سادگی اطلاعات مناسب را پیدا کنند، گرافیک جذاب داشته باشد و از همه مهمتر مقیاس پذیر باشد و بتواند در مقیاس های مختلف از نظر سخت افزاری و حجم کاربر پاسخ مناسبی را ارائه دهد.

تیم کارشناسان فنی ویروهاستینگ به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و با تجربه در زمینه طراحی سایت در تهران، به تمام این ویژگی ها مسلط هستند و یکی از اصول کاری ما در ویرو هاستینگ این است که مشاور مشتری باشیم و نهایت تلاش خود را برای موفقیت و رشد کسب و کار مشتریان خود به کار بندیم. سایت های بزرگ و موفقی که تا کنون توسط ما اجرا شده است و رضایتمندی مشتریان مان گواه این ادعا است.
تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو را به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت ویروهاستینگ  به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیران است. هدف از تشکیل این گروه، توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است.

طراحی سایت ویرو  برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور در دنیای تجارت آنلاین به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر و نتیجه در زمینه کاری شما اقدام می نماید.
در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند. همچنین علاوه بر ایجاد ابزار مناسب به آنها کمک می کنیم تا بتوانند به خوبی از این ابزار استفاده کنند و تا انتهای راه همراه آنها هستیم. ب

رخی از خدمات مهمی که ویروهاستینگ  به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از : طراحی سایت حرفه ای، سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل و مشاوره بازاریابی اینترنتی.

نگران پشتیبانی نباشید، تا انتهای مسیر همراه تان هستیم

ما در مجموعه ویروهاستینگ (به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت در تهران) تنها برای شما یک سایت یا یک اپلیکیشن موبایل طراحی نمی کنیم و اعتقاد داریم که طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب نمی شود بلکه نیازمند همکاری درازمدت طراح سایت و کارفرما می باشد. در پروژه هایی که ما انجام می دهیم علاوه بر اینکه کلیه اصول مرتبط با طراحی سایت مانند سرعت، سئو، امنیت، کاربردپذیری، سادگی، مقایس پذیری و… رعایت می شود، تیم پشتیبانی ما در ادامه مسیر با شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهند تا نهایتا به نتیجه مناسب برسید. مجموعه خدمات متنوع و تجربه کاری ویروهاسیتنگ  به شما کمک خواهد کرد تا با خیال آسوده کسب و کار خود را گسترش دهید و از حضور در بازار اینترنت نهایت استفاده را ببرید. شعار ما توسعه کسب و کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن است و در این مسیر همواره در کنارتان خواهیم بود.
ما در ویروهاستینگ  خدمات کامل مورد نیاز شما در بستر اینترنت را با هدف گسترش کسب و کاری که دارید ارائه می دهیم، از جمله این خدمات می توان به طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، سئو و بهینه سازی نرخ تبدیل اشاره کرد. همچنین خدمات مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در زمینه های مختلفی که منجر به بهبود ترافیک سایت، استراتژی جذب مشتری، بهینه سازی نرخ تبدیل و بهبود تجربه کاربری خواهند شد از جمله خدمات ویروهاستینگ  به مشتریان خود می باشد.

سفارش طراحی سایت

شیوه سفارش طراحی سایت برای افرادی که می‌خواهند کسب و کاری را در فضای وب آغاز کنند یک مساله حیاتی و تعیین کننده است. پیش از طراحی سایت لازم است اطلاعات خوبی در مورد ماژول ها و امکانات مورد نیازتان بدست آورید تا بهتر بتوانید در سفارش طراحی سایت موفق شوید. ویروهاستینگ با بیش از 10 سال سابقه طراحی سایت در ایران در کلیه مراحل طراحی و اجرای سایت در کنار شما است و به دلیل تخصص در زمینه سئو، به بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو هم کمک می‌کند.

امکانات ویروهاستینگ  در زمینه سفارش طراحی سایت
ویروهاستینگ  با سابقه بیش از 10 سال فعالیت در حوزه طراحی و سئو سایت امکانات جامعی را در اختیار شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارها قرار می‌دهد.
ویژگی هایی که در طراحی سایت وب24 مورد توجه قرار می‌گیرند عبارت اند از:

• رعایت استانداردهای روز طراحی
• طراحی منطبق بر اصول سئو
• رعایت اصول امنیتی
• طراحی ریسپانسیو و مناسب برای تبلت و تلفن هوشمند
• امکان طراحی باشگاه مشتریان
• پشتیبانی فنی قوی و همراهی با کارفرما در کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار
• توجه به تجربه کاربری

طراحان ویروهاستینگ  در مرحله نخست تلاش می‌کنند تمامی نیازهای وب سایت شما را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای اختصاصی به شما علاوه بر ارائه یک سایت تخصصی و حرفه ای، زمینه افزایش بازدید و ارتقای رتبه شما را هم فراهم ‌آورند. سادگی طرح های ارائه شده در مجموعه ما این امکان را برای کارفرما و بازدیدکنندگان فراهم می‌آورد که به ساده ترین شکل ممکن از امکانات سایت استفاده کنند. گرافیک سایت های طراحی شده ویروهاستینگ کاملا اختصاصی بوده و تلاش می‌شود به بهترین شکل ممکن با مخاطب ارتباط برقرار کند. گرافیک در سفارش طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و اولین عنصر بصری ای است که مخاطب از طریق آن با سایت ارتباط برقرار می‌کند.