طراحی سایت سایت بخشداری الموت غربی در سال 1398 توسط ویروهاستینگ  انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی ویروهاستینگ به شمار می رود. در طراحی وب  سایت بخشداری الموت غربی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین بخشداری الموت غربی لحاظ گردد.

 

درباره طراحی وب سایت سازمانی بخشداری الموت غربی

طراحی وب سایت بخشداری الموت غربی که نمونه ای از طراحی سایت های سازمانی ویروهاستینگ به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان دولتی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت بخشداری الموت غربی با امکانات فنی ویژه و درخواست شده از سوی مسئولین این بخشداری طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی وب سایت بخشداری الموت غربی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود و اخبار سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت بخشداری الموت غربی از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک ویژه، موجب گردیده تا کاربران سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، سایت را بصورت واکنشگرا یا Responsive مشاهده نمایند و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت بخشداری الموت غربی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی بخشداری الموت غربی بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScriptاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

لینک ورد به سایت