4459 Hillview Street, Columbia

تهران، بلوار افریقا خیابان آناهیتا

 

9138467964

چرا باید طراحی سایت خود را به ویروهاسیتنگ بسپاریم؟

اکثر مدیران باهوش می دانند که داشتن یک سایت به تنهایی کمکی به رشد کسب و کار آنها نخواهد کرد. ساخت سایت برای شرکت اگر کمکی به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نکند و نتواند مخاطب شما را جذب نماید.

گارانتی بازگشت وجه

خرید در کلیه سرویس های اشتراکی و سرورهای اختصاصی مجازی دارای 7 روز تقویمی ضمانت بازگشت وجه می باشداگر به هر دلیلی از محصولی که خریداری کرده اید رضایت نداشتید ما مبلغ را به حساب شما واریز می کنیم.

امنیت

استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی
ارائه Application Isolation Mode برای کلیه وب سایت ها به جهت اجرا دریک محیط ایزوله علی رغم بالا رفتن هزینه ها به جهت امنیت بیشتر وعدم تداخل پردازش وب سایتهای دیگر.

99.9% UPTIME

اتصال به بک بون OC192 در دیتا سنتر به جهت بالا بودن سرعت دسترسی سایت
اتصال به 6 بک بون دیگر جهت بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime)
کنترل و مانیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت.

بهینه سازی کدنویسی

قالب سایت و نحوه کدنویسی آن باید برای موتورهای جستجو کاملا مشخص کند که کدام بخش مربوط به محتوا بوده و بسیار اهمیت دارد و کدام بخش مربوط به اطلاعات فرعی مانند سایدبار و فوتر بوده و اهمیت به مراتب کمتری دارند و این با کدنویسی HTML صحیح قابل دستیابی است.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از پربازده ترین روشها در آنلاین مارکتینگ است در طی تحقیقاتی در آمریکا مشخص شده است که 95% افرادی که در حوزه دیجیتال فعالیت میکنند معتقد اند ایمیل مارکتینگ جزو موثرترین روشها برای فروش میباشد.

نقشه سایت و سئو

موتورهای جستجو باید تمام صفحاتی را که می خواهید مشاهده شود را ببیند. صفحات بیشتری که آنها از وب سایت شما ایندکس می کنند، بیشتر به سود وب سایت شما است. این به این معنی است که وب سایت شما دارای اطلاعات بیشتری برای ارائه است.

مشتریان ما چه می گویند؟

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    برای ارسال پیام به ما فرم زیر را پر کنید.

    فرستادن پیام لغو